arçelik servis izmir

arcelikservisizmir.com firması olarak sektörde uzun yıllardır özel arçelik servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetini verdiğimiz elektrikli ev aletleri ürünlerimiz, klima, kombi, beyaz eşya, tv, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın, ocak, davlumbaz, doğalgaz, ısı pompası ve endüstriyel cihazlar başta gelmektedir.

Arçelik servis izmir olarak firmamız tarafından yapılan tüm cihaz onarımları bir yıl parça garantisi altında bulunmaktadır. İzmirde 30 ilçe içerisinde buca arçelik servisi olmak üzere konak arçelik servisi, karabağlar arçelik servisi, gaziemir arçelik servisi, menderes arçelik servisi, torbalı arçelik servisi, balçova arçelik servisi, narlıdere arçelik servisi, güzelbahçe arçelik servisi, urla arçelik servisi, çeşme arçelik servisi, seferihisar arçelik servisi, kemalpaşa arçelik servisi, bornova arçelik servisi, bayraklı arçelik servisi, karşıyaka arçelik servisi, çiğli arçelik servisi, menemen arçelik servisi, aliağa arçelik servisi, tüm ilçelere aynı gün arçelik teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Müşteri hizmetleri numaramız olan 0850 775 1815 nolu irtibat numaramızdan arçelik servis izmir müşteri temsilcilerimizle iletişim kurarak servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Alınan kayıtlara 24 saat içinde teknik ekibimiz çözüm üretmektedir.

Klimam su akıtıyor, ısıtmıyor, sesli çalışıyor, çamaşır makinesi kurutmuyor, ısıtmıyor, sıkmıyor, fırın pişirmiyor, kombi sigorta attırıyor, petekler ısınmıyor ve benzeri bir çok şikayetiniz için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.